ART / Lithographs / Litograph in colors 11811052
nr 1181 1052
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Kvinna i hatt. Signerad, numbered 223/310, motivet: 62x48 cm, med dedikation.
LITOGRAPH IN COLORS, Kvinna i hatt. Signerad, numrerad 223/310, motivet: 62x48 cm
Condition: med dedikation
Lars Norrman, born 1915, dead 1979, Swedish painter, and draughtsman.
2000
SEK 1500
Monday May 7 2018
at 19:24:31
7/5 19:18:53
Lars Norrman
Read more about Lars Norrman